Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

Каталог
0
Мій кошик

Luchini матраци

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ортопедичні Luchini матраци


Ортопедичні luchini матраци були розроблені фахівцями Данії ще в 1883 році і до теперішнього часу не втратили свою популярність, але з кожним роком стають все більш затребуваними.

Luchini матраци мають високі позитивні характеристики, які доводяться науковими дослідженнями протягом усього часу. Однією з позитивних якостей є те, що матраци Лучини мають пружини, які навиті з досить міцного сталевого дроту. Готова пружинка добре стискається і в цей момент полягає в флізіліновой мішечок. Після того як пружина зашивається, стисла спіраль повністю звільняється і стає придатною до функціонування.

За рахунок того, що матрац проходить постійні перевірки та обробки, всі матеріали, що застосовуються для створення безпружинного, і пружинного блоку, досягають високих показників ергономічних і споживчих якостей.

Що варто знати при виборі Лучини матраців


Ортопедичні luchini матраци, або як ще їх називають "матраци-скручування" випускаються у вакуумній упаковці і продаються в рулонах. В даний час вони набули неабиякої популярності навіть у тих людей, які сплять на одному ліжку, але мають абсолютно різну вагову категорію.

Достаток моделей матраців luchini дає можливість вибрати підходящий варіант для кожного члена сім'ї. Вони представлені в інтернет магазинах в різних розмірах, можуть бути різної форми і товщини, що дає можливість вибрати ідеальний варіант.

Варто також сказати, що матраци Лучини добре вентильовані за рахунок європейської сучасної технології. За рахунок 3D Aerosistem пропускна здатність повітря збільшується на 60 відсотків. Продавці консультанти в магазині, при покупці матраца, допоможуть підібрати підходящу модель. Вона може бути:

- середньої жорсткості,
- з додатковою анатомічність,
- жорсткою, для тих людей, які мають велику вагу.

Вгору