Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00-18:00

ВС: 10:00-18:00

Каталог
0
Мій кошик

Підставки під TV

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія «Морфей» займається продажем якісних меблів, як від вітчизняних, так і від зарубіжних виробників, за допомогою якої Ви зможете обставити весь будинок в будь-якому стилі.

Сьогодні вечірні сімейні перегляди телевізора характеризуються досить великою популярністю в якості спільного проведення часу. Незалежно від того, якого типу і розміру Ваш телевізор, для нього необхідно знайти підходяще місце і правильно встановити.

У більшості випадків плазмові телевізори фіксують за допомогою спеціальних елементів на стінах або встановлюють на підставки і тумби під телевізор.

Як зробити вибір тумби під ТВ
В процесі вибору підставки під телевізор слід особливу увагу звертати на стійкість такого предмета інтер'єру. У каталозі продукції інтернет-магазину «Морфей» представлений широкий асортимент підлогових тумб і підставок під ТВ, які виконані з різних матеріалів і в різному кольорі.

Великого телевізора - велику підставку
Розміри тумби повинні в першу чергу правильно співвідноситися з розмірами телевізора, але при цьому слід також враховувати розміри приміщення і його стиль.

Підставки під ТВ зазвичай мають ширину, яка варіюється в межах 60-150см. Наші фахівці рекомендують зупиняти свій вибір на моделях, ширина яких трохи більше, ніж розміри телевізора, оскільки завдяки цьому забезпечується більш стійке положення техніки і з'являється можливість розташувати колонки для посилення звуку.

Купити функціональну тумбу для телевізора
Щоб підставка під ТВ була не просто предметом інтер'єру в будинку, а й давала можливість використовувати її в якості місця для зберігання дрібних речей (дисків, аудіоапаратури і т.д.), необхідно купити тумбу під телевізор, яка характеризується наявністю вбудованих полиць, висувних ящиків , окремих секцій.

Підставка під ТВ - унікальний дизайн
Каталог компанії «Морфей» надає можливість купити тумби під телевізор, які відрізняються унікальним дизайном і виконані в різних кольорах, що дає можливість підібрати модель підставки, яка ідеально впишеться в інтер'єр кімнати.

Тумби для телевізора від «Морфей» - завжди доступна вартість
Ціна підставки під ТВ залежить від багатьох параметрів:

матеріал;
функціональність;
конструкція;
розміри;
конфігурація;
фурнітура.
Моделі підставок для телевізора, представлені в інтернет-магазині «Морфей», виконані з дерева, ДСП і металу, які відрізняються високими характеристиками міцності і порадують Вас тривалим терміном служби. Форма тумби може бути найрізноманітнішою: від круглої і овальної до квадратної і прямокутної.

Компанія «Морфей» славиться індивідуальним підходом до кожного клієнта, оскільки наші співробітники надають покупцям кваліфіковану допомогу при виборі і замовленні тумби під телевізор.

Ціни на меблі від «Морфея» є доступними для всіх, а якість будь-якого предмета інтер'єру знаходиться на високому рівні. Доставка підставки під ТВ здійснюється по всій країні (Київ, Запоріжжя, Вінниця та інші міста України) в найкоротші терміни.

Вгору