Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

Каталог
0
Мій кошик

Ліжка EmbaWood

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Embawood була заснована в 1996 році і протягом усіх цих років якісно надає свої послуги великій кількості постійних клієнтів. За такий значний період в роботі компанії спостерігалося багато змін, які були покликані поліпшити якість продукції і сервісу.

Історія розвитку марки Embawood

ТМ «EMBAWOOD» на сьогоднішній день є одним з лідерів серед виробників сучасних меблів і аксесуарів, яка зарекомендував себе як надійна і солідна компанія. Фірма веде успішну діяльність уже більш ніж п'ятнадцять років. За цей час в п'яти країнах СНД були відкриті дев'ять фабрик, продукція яких поставляється в країни Азії, України, Туреччини та інших. Торгова мережа підприємства становить більше ста п'ятдесяти магазинів. Також хочеться відзначити, що міжнародна франчайзингова мережа компанії добре розвинена і стабільно працює по всьому світу. Ви можете зустріти ЕМБАВУД не тільки в Україні, але і в Туреччині, Грузії, Азербайджані, Казахстані, Білорусі. Співпраця з ТМ «EMBAWOOD» дає можливість побудувати ефективну бізнес стратегію і охопити ринки, де стоїть гостра нестача якісної сучасної меблів, адже компанія пропонує широкий асортимент, можливості по навчання персоналу, безкоштовну рекламну підтримку та багато інших переваг.

Відгуки про меблів ЕМБАВУД

Основним принципом, за яким розвивається наша компанія, залишається орієнтація на потреби клієнта і задоволення всіх його потреб. На основі інформації від клієнтів про якість продукції, а також побажань щодо стилю, були побудовані сучасні принципи роботи і розвитку компанії. Так, одного разу, для оцінки якості продукції і його контролем до співпраці була запрошена консалтингова фірма з Німеччини, що в рази підвищило якість виготовляється товару. За результатами нашої роботи ми маємо тисячі задоволених клієнтів і мільйон захоплених відгуків про всю нашу продукцію. Значно зріс також рівень обслуговування клієнтів на всіх етапах співпраці. Так була створена спеціальна програма післяпродажного обслуговування, замовивши нашу меблі, Ви можете розраховувати на доставку і збірку її по потребі. На всю продукцію компанії поширюється стандартна дворічна гарантія.

Місія компанії Embawood

Embawood сповідує такі принципи в своїй роботі: стильний і сучасний дизайн, багатий асортимент продукції, ретельний контроль якості, післяпродажне сервісне обслуговування, облік всіх побажань клієнта. Саме ці важливі нюанси дозволяють успішно працювати і дарувати якісні меблі жителям не тільки нашої країни, а й країн за кордоном.

Купити меблі ЕМБАВУД Embawood з доставкою стало простіше!

Замовити меблі ЕМБАВУД Embawood з доставкою по Києву та по всій Україні, із збіркою, можна в один клік, в нашому магазині Морфей!

Вгору